Prokuratura Okręgowa w Krakowie - wersja angielska
Elektroniczna skrzynka
podawcza Elektroniczna skrzynka podawcza
Prokuratura Okręgowa
i Prokuratury Rejonowe Prokuratura Okręgowa i Prokuratury Rejonowe

Obchody Międzynarodowego Dnia Mediacji 20.10.11- informacje.

17-10-2011

W dniu 20 pażdziernika 2011 r będzie obchodzony Międzynarodowy Dzień Mediacji. Celem obchodów jest upowszechnienie instytucji mediacji w całym społeczeństwie poprzez poszerzanie i pogłębianie wiedzy dotyczacej pokojowych metod rozwiązywania konfliktów.

Poniżej przedstawiam informację dot. konferencji naukowej zaplanowanej na ten dzień w Prokuraturze Generalnej w Warszawie.

W Prokuraturze Okręgowej w Krakowie oraz w prokuraturach rejonowych podległych PO w Krakowie będą w tym  dniu, w godzinach urzędowania tj. od 7.45 do 15.45, dyżury prokuratorów lub asesorów, którzy wszystkim zainteresowanym udzielą informacji związanych z instytucją mediacji, z możliwością jej stosowania.

Dla zainteresownanych, wywieszone zostaną, we wszystkich budynkach prokuratur krakowskich oraz w tych, w których mają siedziby prokuratury rejonowe poza Krakowem, listy mediatorów.

Poniżej prezentujemy również opracowanie wizytatora Prokuratury Okręgowej- prokuratora Krzysztofa Dratwy, które przedstawia czym jest mediacja, kiedy może nastąpić, na czym polega i jak przebiega.

Aktualności