Prokuratura Okręgowa w Krakowie - wersja angielska
Elektroniczna skrzynka
podawcza Elektroniczna skrzynka podawcza
Prokuratura Okręgowa
i Prokuratury Rejonowe Prokuratura Okręgowa i Prokuratury Rejonowe

Ostatnie aktualizacje i modyfikacje:

Informacje dla osób niepełnosprawnych

Informacje dla osób niepełnosprawnych (poruszających się na wózkach inwalidzkich)

 1. Prokuratura Okręgowa w Krakowie przy ul. Mosiężniczej 2
  Budynek wyposażony jest w odrębne wejście oraz w rampę dla osób niepełnosprawnych, pomocy niniejszym osobom udzielają  portierzy pełniący 24 godzinny dyżur w nieruchomości lub wskazane osoby.  Budynek wyposażony jest także w windę osobową (winda nie jest w pełni przystosowana dla osób niepełnosprawnych). Na parterze znajduje się toaleta przystosowana do osób niepełnosprawnych. Brak miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych. Ochrona służąca pomocą - tel. (012) 619-60-00.
 2. Prokuratura Rejonowa Kraków-Śródmieście Wschód i Zachód – mieszczą się
  w budynku Prokuratury Okręgowej w Krakowie przy ul. Mosiężniczej 2
  z udogodnieniami dla niepełnosprawnych jak wyżej.
 3. Prokuratura Rejonowa  Kraków-Prądnik Biały i Kraków – Krowodrza,
  Adres: 31-858 Kraków, oś. Kościuszkowskie 2.
  Budynek nie jest wyposażony w podjazd dla osób niepełnosprawnych,  pomocy niniejszym osobom udzielają pracownicy ochrony pełniący 24 godzinny dyżur w nieruchomości. Brak jest windy, co powoduje konieczność przyjmowania stron z niepełnosprawnością na poziomie parteru. Brak przystosowanych toalet. Brak miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych. Ochrona służąca pomocą – PR Kraków – Prądnik Biały tel. (012) 646-77-00. PR Kraków – Krowodrza tel. (12) 646-77-99.
 4. Prokuratura Rejonowa w Kraków Nowa - Huta i Kraków – Podgórze,
  Adres: 31-922 Kraków, oś Stalowe 16D.
  Budynek wyposażony jest w podjazd dla osób niepełnosprawnych (schodołaz), wykonany w bezpośrednim sąsiedztwie biegu schodów, pomocy niniejszym osobom udzielają pracownicy ochrony pełniący 24 godzinny dyżur w nieruchomości. Brak jest windy, co powoduje konieczność przyjmowania stron z niepełnosprawnością na poziomie parteru. Brak przystosowanych toalet. Brak miejsc postojowych dla osób  niepełnosprawnych. Ochrona służąca pomocą tel. tel. (12) 680-22-00.
 5. Prokuratura Rejonowa w Chrzanowie,
  Adres: 32-500 Chrzanów, ul. Jordana 7.
  Budynek wyposażony jest w platformę dla osób niepełnosprawnych. Brak windy, co powoduje konieczność przyjmowania stron z niepełnosprawnością na poziomie parteru. Brak przystosowanych toalet. Brak miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych. Telefon tel. 32 623-44-30; 623-49-17
 6. Prokuratura Rejonowa  w Miechowie,
  Adres: 32-200 Miechów Pl. Kościuszki 3.
  Budynek w części należącej do prokuratury nie jest wyposażony w podjazd dla osób niepełnosprawnych oraz windy. Istnieje możliwość wejścia osób niepełnosprawnych do części użytkowanej przez prokuraturę za pośrednictwem Sądu Rejonowego (jeden budynek). Brak jest przystosowanych toalet. Brak jest miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych. Budynek zabytkowy. Telefon tel. 41 383-08-35, 383-16-32.
 7. Prokuratura Rejonowa w Myślenicach,
  Adres: 32-400 Myślenice ul. Solskiego 2.
  Budynek wyposażony jest w platformę dla osób niepełnosprawnych,  pomocy osobom niepełnosprawnym udzielają pracownicy ochrony z ramienia sądu pełniący dyżur w nieruchomości. Brak jest windy. Siedziba prokuratury jest na poziomie parteru. Budynek dysponuje przystosowaną toaletą. Brak jest miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych. Budynek użytkowany wspólnie z Sądem Rejowym w Myślenicach. Budynek zabytkowy. Telefon 12 373-45-00.
 8. Prokuratura Rejonowa w Olkuszu,
  Adres: 32-300 Olkusz ul. F.Nullo 6.
  Budynek wyposażony jest w platformę dla osób niepełnosprawnych, pomocy osobom niepełnosprawnym udzielają pracownicy ochrony pełniący dyżur w nieruchomości
  w godzinach pracy. Budynek wyposażony jest także w windę. Brak
  jest przystosowanych toalet oraz miejsc postojowych dla niepełnosprawnych.
  Ochrona służąca pomocą  tel. (32)  645-02-63;  645-00-07.
 9. Prokuratura Rejonowa w Oświęcimiu,
  Adres: 32-600 Oświęcim ul. Żwirki i Wigury 1B.
  Budynek w pełni przystosowany do poruszania się osób niepełnosprawnych, pomocy osobom niepełnostrawnym udzielają także portierzy pełniący dyżur w nieruchomości
  w godzinach pracy. Budynek wyposażony jest także w windę i przystosowaną toaletą. Brak miejsc postojowych dla niepełnosprawnych.   Ochrona służąca pomocą  tel. 33 842-22-29.
 10. Prokuratura Rejonowa w Suchej Beskidzkiej,
  Adres: 34-200 Sucha Beskidzka ul. Piłsudskiego 23.
  Budynek nie jest wyposażony w podjazd dla osób niepełnosprawnych, brak platformy i ochrony oraz brak windy.  Brak przystosowanych toalet. Brak miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych.
 11. Prokuratura Rejonowa w Wadowicach,
  Adres: 34-100 Wadowice ul. Żwirki i Wigury 9.
  Budynek wyposażony jest w platformę dla osób niepełnosprawnych,  pomocy osobom niepełnosprawnym udzielają pracownicy ochrony z ramienia sądu pełniący dyżur
  w nieruchomości. Budynek wspólny z Sądem Rejowym w Wadowicach. Toaleta przystosowana dla niepełnosprawnych. Brak wyznaczonych miejsc parkingowych. Budynek zabytkowy.
 12. Prokuratura Rejonowa w Wieliczce,
  Adres: 32-020 Wieliczka, ul. Dr Tomasza Żywca1.
  Budynek nie jest wyposażony w podjazd dla osób niepełnosprawnych, przy czym wejście do budynku znajduje się z poziomu terenu. Brak windy. Budynek dysponuje pomieszczeniem dla stron
  z niepełnosprawnością na poziomie parteru. Brak miejsc miejsc parkingowych oraz przystosowanych toalet dla osób z niepełnosprawnością.

 

 

 

Aktualności